Sıkıysa çalışmayın!

Sivas'ın çalışmasına gelen Uygun'un köpeği Baron kırmızı beyazlı oyunculara gözdağı verdi! Teknik direktör Uygun, Kamanan'a da "Hadi bakalım hanginiz hızlısınız" diyerek espri yaptı

Çarşamba 24.06.2009
ABONE OL

Sivasspor yeni sezon hazırlıklarını çift idmanla sürdürdü. İdman öncesi Uygun futbolcularını bir araya toplayarak kısa bir konuşma yaptı. Çalışmanın olduğu sahaya getirilen Uygun'un 'Baron' adlı Kangal cinsi köpeği, çalışmanın neşe kaynağı oldu. Köpeğinin Uluslararası Kangal Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenecek olan Kangal Köpeği yarışmasına hazırladığını ifade eden Uygun, hızlı bir oyuncu olan Fransız golcü Kamanan'a da "Kamanan hadi, hanginiz süratlisiniz" diyerek espri yaptı. Kamanan da köpeğe dönerek, "Günaydın" dedi.

BAŞKANA GÜVEN TAM
Uygun, Şampiyonlar Ligi ön eleme turu kuraları ile ilgili olarak da "Ben başkanımız Mecnun Otyakmaz'a güveniyorum. Dolayısıyla çekeceği kura çok önemli. İyi bir kura çekeceğini de biliyorum" diye konuştu.

Ö.Rıza da tamam
SİVASSPOR'UN teknik patronu dün transfer müjdelerine devam etti. Bülent Uygun eski Trabzonsporlu Ömer Rıza'nın dün İstanbul'da başkan Mecnun Otyakmaz ile görüşüp imza attığını, Kocaelisporlu Agbetu'nun da cuma günü Türkiye'ye gelip sözleşme yapacağını söyledi.