G.Saray'a kötü haber

Perşembe 25.06.2009 13:15
Güncelleme: Perşembe 25.06.2009 13:16
ABONE OL
Galatasaray'ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen Fransız golcü Djibril Cisse, Yunanistan Birinci Ligi takımlarından Panathinaikos'la el sıkıştı.

Geçtiğimiz sezonu İngiliz ekibi Sunderland'de kiralık olarak geçiren Marsilya'nın Fransız golcüsü Djibril Cisse sürpriz bir kararla Yunanistan temsilcisi Panathinaikos'a evet dedi. Başta Galatasaray olmak üzere birçok İngiliz ve Fransız takımının da transfer listesinde olan Cisse'nin Panathinaikos'la anlaştığı, Yunan ekibi yetkilileri tarafından da doğrulandı.

Yunan takımının yöneticileri yaptıkları açıklamada, Cisse'nin birkaç gün içinde Atina'ya gelerek sağlık kontrolünden geçeceğini ve resmi sözleşmeye imza atacağını söylediler.

Cisse'nin Panathinaikos'la 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı ve Yunan ekibinden yıllık 2,5 milyon euro alacağı belirtilirken, Fransız golcü için Marsilya'ya ise 8 milyon euro ödeneceği ifade ediliyor. Fransa Milli Takımı'nın da formasını giyen 27 yaşındaki golcü kariyeri boyunca Auxerre, Liverpool ve Marsilya gibi takımlarda top koşturdu