Hüseyin Çimşir İspanya yolunda

Perşembe 25.06.2009 14:15
Güncelleme: Perşembe 25.06.2009 14:17
ABONE OL
Trabzonspor ile yolları ayrılan Milli Futbolcu Hüseyin Çimşir İspanya'ya gidiyor. Oyuncunun menajeri Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden teklifler aldıklarını ifade ederken "Fatih Terim, Hüseyin'i Milli Takım'a alsaydı, Hüseyin şimde İngiltere'de Aston Villa'da oynayacaktı." dedi.

Radyospor'da "Aydın Cingöz'le Haber Aktif" programına katılan Hüseyin Cimşir'in menajeri Mustafa Söğüt, Hüseyin'e birçok Avrupa takımından teklif geldiğini ifade ederek, "İspanya'dan Malaga, Osasuna ve adını şimdi veremeyeceğimiz bir kulüp Hüseyin'i almak için çalışıyor. Hüseyin'de İspanya'da oynamak istiyor. Osasuna Hüseyin'i almak için çok istekli davranıyor." dedi.

Bordo - mavili takımda yıllarca oynayan Hüseyin Çimşir için İtalya ve Fransa'dan da teklifler olduğunu açıklayan Söğüt, "İtalyanlarla İstanbul'da görüştük son kararlarını vercekler. Fransa'dan ise bu yıl Fransa kupasını kazanan Guingamp'ta Hüseyin'i transfer etmek istiyor ama Hüseyin Cimşir'in tercihi İspanya." dedi.

TERİM ALSAYDI İNGİLTERE'DE OLACAKTI

Hüseyin Cimşir'in son yıllarda Milli Tkım'a alınmaması nedeniyle İngiltere'de oynama şansının kaybolduğunu ifade eden Söğüt, sözlerine şöyle devam etti;

"Fatih Terim eğer Hüseyin'i milli takıma alsaydı Hüseyin bugün İngiltere'de oynayabilirdi. Aston Villa, Hüseyin ile ciddi şekilde ilgilendi ama milli takımda oynama seviyesi yeterli olmadığı için transfer gerçekleşmedi."