"Çok sayıda Topuz var"

Cuma 26.06.2009 11:59
Güncelleme: Cuma 26.06.2009 12:00
ABONE OL
Fethiye'de Beşiktaşlı taraftarların organize ettiği şampiyonluk kutlamasına katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Asbaşkanlar Behçet Ümitlen ile Levent Erdoğan, taraftarlara müjdeli açıklamayı yaptılar.

Gecede basın açıklaması yapan Asbaşkan Levent Erdoğan, "Nihat artık Beşiktaşlı, imzalar atıldı o iş bitti" dedi. Fethiye'deki bir otelde gerçekleştirilen kutlamaya Başkan Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören denizden tekneyle geldiler.

Beşiktaş'ın bu sezon kazandığı iki kupanın önüne Beşiktaş pastasının kesilmesiyle başlayan gecede, Sanatçı Gökhan Tepe de bir konser verdi. Sanatçının söylediği bir Kayahan şarkısında ise Demirören çifti de piste çıkarak dans etti. Gecede bir konuşma yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın bu sezon 2 kupayı birden alarak elde ettiği başarıya dikkat çekti. "Transferlerle değil oynadığımız oyunla kazandık" diyen Demirören, "Başarı tek başına gelmiyor. Büyüklerimizin bir lafı var; kimse tek başına peygamber olamaz. Şampiyonluk ekip çalışmasıdır. Bu ekibin en büyük mühim taşlarından biri benim yönetim kurulum ve takımımdır. En önemli taşlardan biri de hocamızdır. Şampiyonluklar transferle olmuyor. Kupa sahada kazanılıyor. Beşiktaş da onuruyla mücadele ederek bu yıl kupayı aldı. İnşallah üçler, dörtler beşler de gelecek. Bu camianın önü açık ve öyle büyük bir
camiayız ki biz, sizlerle her türlü zorluğu da aşacağımıza inanıyorum." dedi.

Gecede bir basın açıklaması yapan Asbaşkan Levent Erdoğan ise, Beşiktaş Kulübü'nün birlik ve beraberlik halinde yeni başarılar elde edeceğini söylerken, Beşiktaş'ın şimdi Şampiyonlar Ligi'ne kilitlendiğini ifade etti.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci ile resmen anlaştığını açıklayan Erdoğan, "Beşiktaş Nihat'ı aldı. Dün akşam da Nihat'ı almanın kutlamasını yaptık. Bunu müjdeleyelim. Lütfen herkes rahat etsin. Gereken fazlasıyla yapılacak. Biz transfer yapmak için transfer yapmayacağız. Lazım olan yerlere, lazım olan futbolcuları, oyuncuları alacağız. Bunun içinde güzel isimler de olacak. Taraftarlarım rahat olsun. Yıldız isimleri kadromuza katacağız. Ama şimdi açıklayamıyoruz. Çünkü ağzımız yandı" dedi. Bir gazetecinin Mehmet Topuz olayını hatırlatması üzerine Erdoğan, "Mehmet Topuz önemli bir olay değil. Beşiktaş'ın içinde çok sayıda Mehmet Topuz vardır" açıklamasında bulundu.