Hutchinson sefer!

Trabzonspor, ilk görüşmede anlaşamadığı Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson'un kulübü FC Kopenhag ile yeniden masaya oturacak

Cuma 26.06.2009
ABONE OL
Teknik direktörünü belirledikten sonra futbolcu transferine yoğunlaşan Trabzonspor, bir süredir kadrosuna katmak istediği Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson için yeniden girişim başlatıyor. Futbolcu ile prensipte anlaşan ancak birkaç gün önce Danimarka'da masaya oturduğu kulübü FC Kopenhag'ın 4 milyon Euro'luk isteği fazla bulunduğu için Türkiye'ye eli boş dönen bordo-mavililer, Danimarka'ya yeni bir sefer düzenleme hazırlığında. İlk görüşmede 2.5 milyon Euro teklif eden Trabzonsporlu yöneticilerin, rakamı biraz daha yükseltecekleri öğrenildi. Yönetici Mahmut Aksu'nun önümüzdeki hafta başında Danimarka'ya tekrar giderek yeni teklifi futbolcunun kulübüne ileteceği, bu kez de anlaşma sağlanamazsa Hutchinson'un transferinden tamamen vazgeçileceği bildirildi.

PERİSİÇ HAREKATI BAŞLIYOR
Bu arada Broos'un alınmasını istediği bir diğer futbolcu İvan Perisiç için de harekete geçiliyor. Bonservisi Fransa'nın Sochaux kulübünde bulunan ve geçtiğimiz sezon Belçika'nın Roeselare takımında oynayan Hırvat oyuncu ile menajerler aracılığıyla temas kurulduğu öğrenildi.