Transfer günlüğü

Cuma 26.06.2009
ABONE OL
Serkan Kırıntılı Ankaraspor'a
Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı, Ankaraspor'la her konuda anlaştığını, tek sorunun Ankaragücü kulübüyle varolan 6 aylık daha sözleşmesi olduğunu söyledi. Serkan, iki tarafın anlaşması dileğinde bulunarak "Geleceğimi düşünmek zorundayım" diye konuştu.

Can iki yıllığına İstanbul BŞB'de
İstanbul BŞB, Fenerbahçe'den Can Arat'ı 2 yıllığına renklerine bağladı. Can, yeni takımıyla yeniden Milli Takım'a seçilmeyi hedeflediğini belirterek, "Bu transferden iki taraf da kazanacak" dedi. İstanbul BŞB, 16 yaşındaki Mahir Aydın'la da profesyonel sözleşme yapıldı.

Jürgen Röber'in ekibi belli oldu
Ankaraspor'un yeni teknik direktörü Jürgen Röber'in çalışacağı teknik ekip belli oldu. Başkent ekibinde Levent Şahin, Dirk Kunert, Fikret Yılmaz ve Cemal Yıldız antrenörlük görevine getirildi. Köndisyoner Alper Aşçı ve analiz sorumlusu Barış Karakoç da görevlerine devam edecek.

Karan resmen Eskişehirli oldu
skişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Ümit Karan'la üç yıllık sözleşme imzaladıklarını yazılı bir açıklamayla bildirdi. Karan'ın çok başarılı bir kariyeri olduğunu belirten Zeydan, tecrübeli golcü için yarın Atatürk Stadı'nda imza töreni düzenleneceğini bildirdi.