"Geçen seneki hatalara düşmeyeceğiz"

Galatasaraylı futbolcu Mehmet Topal, yeni sezonda, geride kalan sezondaki hatalarına düşmek istemediklerini kaydetti.

Cumartesi 27.06.2009 13:54
ABONE OL
Mehmet Topal, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, iyi ve güzel bir kamp geçirmeyi hedeflediklerini belirtirken, ''Bu sene iyi bir hoca aldık ve iyi transferler yaptık. İnşallah onlar takıma iyi bir motivasyon sağlar. Geçen sene yaptığımız hatalara düşmeyip iyi bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz'' dedi.

UEFA Avrupa Ligi'nde rakipleri olan Kazakistan'ın FC Tobol takımıyla ilgili olarak, günümüz futbolunda güçsüz rakip olmadığını vurgulayan Mehmet Topal, ''Güçsüz rakipler dediğiniz takımlar sizi eleyebiliyor. Hayal kırıklığıyla karşılaşabiliyorsunuz. Biz her maça ciddi bir şekilde çıkacağız. Ön elemeyi iyi bir şekilde geçip Avrupa kupalarında yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu.

Sarı-kırmızılı taraftarlara da destek çağrısında bulunan genç oyuncu, ''Galatasaray taraftarı her zaman çok büyüktür. Futbolcusuna, camiasına sahip çıkar. Geçen sene bizlere verdikleri destekten dolayı hepsine teşekkür ediyoruz. İnşallah geçen sene yaşadığımız olumsuzlukları yaşamayıp, onlara güzel hediyeler vermek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.