Kocaelispor Kulübü Genel Kurulu başladı

Kocaelispor Kulübü'nün olağan genel kurulu başladı. Genel kurulda, mevcut başkan Serhan Gürkan ile Osman Nuri Yaman'ın hazırladığı listeler yarışacak.

Cumartesi 27.06.2009 13:19
ABONE OL
KEV Sefa Sirmen Tesisleri Spor Salonu'nda başlayan genel kurula üyeler, güvenlik önlemleri altında, üzerleri arandıktan sonra alındı. CHP Milletvekili Hikmet Erenkaya'nın da katıldığı genel kurula üyeler fazla ilgi göstermedi.

Divan Başkanlığına Murat Aydın seçilirken, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, yönetim kurulu mali ve idari faaliyet raporları, denetleme kurulu raporunun görüşülmesine geçildi.

Konuşmaların ardından mevcut başkan Serhan Gürkan ile Osman Nuri Yaman'ın hazırladığı iki ayrı liste için seçime gidilecek.

Genel kurulun, yönetim kurulunun 23 Mayıs tarihinde aldığı karar doğrultusunda, geçen hafta KEV Sefa Sirmen Tesisleri Spor Salonu'nda yapılması planlanmıştı. 2 bin 370 delegenin oy kullanma hakkı bulunduğu kongrede çoğunluk sağlanamadığı için genel kurulun çoğunluğa bakılmaksızın 27 Haziran 2009'da aynı yerde yapılması kararlaştırılmıştı.