Daum'un bilgileri çalındı

Fenerbahçe'yi gelecek sezon çalıştıracak olan teknik direktör Christoph Daum'un, Türkiye'ye gitmeden önce Düsseldorf havaalanında, tüm bilgilerinin yer aldığı dizüstü bilgisayarının çalındığı bildirildi.

Kölner Express gazetesi, ''Önce üzüntü, sonra kutlama'' başlığıyla verdiği haberde, Daum'un dizüstü bilgisayarının çalınması nedeniyle üzüldüğünü, ancak İstanbul'da bu üzüntünün, yerini kutlamalara bıraktığını yazdı.

Daum'un çalınan bilgisayarında, tüm dünyadaki farklı kişilere ait cep telefonları ve Fenerbahçe'yle olan sözleşmesinin bir kopyasının da bulunduğunu belirten gazete, Daum'un, bilgisayarının bulunması için polise başvurduğunu ifade etti.

Gazete ayrıca, Daum'un yardımcısı olan antrenör Roland Koch'un, 1. FC Köln'ün başına geçmek için çok sayıda görüşme yaptığını bildirdi.

Koch'un, Daum'un Fenerbahçe'yle anlaşmasından sonra yönetime giderek teknik direktör olarak 1. FC Köln'ü çalıştırmak istediğini söylediği, ancak bu teklifin kabul görmediği belirtildi.

Bu konuda bir açıklama yapan Köln menajeri Michael Meier, ''Bizim için doğru olan bir müracaat değildi. İsteseydi yine Köln'de kalabilirdi. Ancak hoca olarak düşünme seçeneğimiz hiçbir zaman olmadı'' dedi.
BİZE ULAŞIN