Saat 5'te idmanda

Aragones'in sözleşmesini halen feshedemeyen F.Bahçe'de yeni teknik direktör Daum dün öğlen İstanbul'a indi. Alman teknik adamın saat 17:00'deki idmanda takımın başında olması bekleniyor

Pazartesi 29.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 29.06.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'de bitmek bilmeyen teknik direktör krizi, dün saat 16:30 itibariyle farklı bir boyut kazandı. Sarı-lacivertliler İspanyol çalıştırıcı Luis Aragones'le var olan 1 yıllık sözleşmeyi feshedememişken, yeni hoca Christoph Daum İstanbul'a geldi. Alman teknik adamı, Fenerbahçe Kulüp İdari Müdürü Serkan Acar ve Turgut Acar karşıladı. Daum, havalimanından Fenerbahçe Konukevi'ne götürüldü.

KOCH'TA FENERBAHÇE ATKISI
Christoph Daum İstanbul Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarına hiçbir açıklama yapmadı. Taraftarlar da Alman çalıştırıcıyı karşılamaya gelmedi. Daum, eşi Angelica, baldızı, çocuğu ve avukatıyla birlikte indiği İstanbul'a tam 20 bavulla geldi. Eşyaları, ikisi büyük olmak üzere üç otomobile ancak sığdı. Daum'un yanında Roland Koch ve kaleci antrenörü de vardı. Çalıştığı dönemde taraftarın sevgilisi olan antrenör Koch'un, havalimanına inişinde boynundaki Fenerbahçe atkısı dikkat çekti!

BUGÜN YA BİTECEK YA BİTECEK
Daum ve yardımcıları, bugün akşama kadar basından uzak durup, Luis Aragones olayının çözülmesini bekleyecek. Fenerbahçe yönetiminin, İspanyol hocanın sözleşmesini gün içinde feshedeceği öğrenildi. Aragones'le bağların koparıldığının resmen açıklanmasından hemen sonra Christoph Daum'un akşam saat 17:00'de yapılacak ilk idmanda takımın başında olması yüksek ihtimal.