Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları...

Salı 30.06.2009 12:30
Güncelleme: Salı 30.06.2009 12:33
ABONE OL
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 2 saat sürerken, kondisyoner Stefano Marrone futbolcuların adeta pestilini çıkardı.

Büyük bölümü koşularla geçen, ara bölümlerde ise açma germe hareketleri yapılan idmanın son kısmında ise pas çalışması yapıldı. Siyah-beyazlıların antrenmanına izinleri süren Bobo, Nobre, Tello, Nihat ve Akdeniz Oyunları kadrosunda yer alan Rıdvan'ın yanı sıra tedavileri süren İbrahim Toraman ile Ekrem yine katılmazken, ağrıları olan Delgado ile Serdar Özkan'ın ise dinlendirildikleri açıklandı.

Serdar Özkan'ın dün akşam antrenmanında aldığı darbe, Delgado'nun ise ağrılarının artması nedeniyle sabah çalışmasına çıkarılmadıkları belirtildi. Beşiktaş, akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarının sürdürecek.

AYAK HAVUZUNDA SERİNLEDİLER
Sıcak havada gerçekleşen çalışmada futbolcular oldukça yorulurken, idman sonunda içi buzlu suyla doldurulan ayak havuzunda serinlediler.

Tüm oyuncuların tesise girmesinin ardından Zapotocny ile Holosko ayak havuzunun tadını çıkarmaya devam etti. Kendilerini çeken basın mensuplarının üzerine de elleriyle su sıçratarak eğlenen ikiliden Holosko, daha sonra tüm vücudunu havuzun içine sokarak serinlemeyi sürdürdü.

DENİZLİ, MANTAR TOPLADI
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, antrenman esnasında saha zeminini kontrol ederken, gördüğü mantarları da topladı. Saha için gezerek, zeminde gördüğü küçük mantarları bir süre toplayan Denizli, daha sonra saha kenarındaki çöp kutusuna attı.

SAĞLIK KONTROLLERİ YARIN BAŞLAYACAK
Beşiktaş takımında sezon öncesi sağlık kontrollerine yarından itibaren başlanacağı bildirildi. Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yapılacak sağlık kontrolleri ve muayenelere futbolcuların, yarınki sabah antrenmanının ardından gitmeye başlayacakları ifade edildi.