Servet kaldı gibi

Gökhan Zan'la birlikte basın toplantısı düzenleyen Servet "Marsilya'da eski başkan bırakınca transferim askıya alındı. Yeni yönetim duruma nasıl bakıyor, onu bilemiyorum" diye konuştu

Salı 30.06.2009
Güncelleme: Salı 30.06.2009
ABONE OL
Hollanda'nın Tegelen kasabasında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da iki savunmacı Servet Çetin ve Gökhan Zan, dün bir basın toplantısı düzenledi. Eski Marsilya Başkanı istifa etmeden önce her konuda anlaştıklarını belirten Servet, "Başkanın bırakması söz konusu oldu. O yüzden transferim askıya alındı. Teknik direktör Deschamps beni istiyor. Ancak yeni yönetim bu transfere nasıl bakıyor, onu bilemiyorum. Ancak önceki başkanın verdiği teklif yüksekti. Olursa olur, ancak olmadığı takdirde ben zaten burada Galatasaray'a konsantre oldum. Burada en iyi şekilde antrenmanlarımı yapmak istiyorum. Moral bozukluğu gibi bir şey yok. Yine takımım için en iyisini yapacağım" dedi.

'SAKATLIK İDDİALARI KOMİK'
Yeni transfer Gökhan Zan ise, Galatasaray'da herhangi bir sıkıntı yaşamayacağını belirterek "Gereken mücadeleyi en iyi şekilde vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Galatasaray taraftarı ve camiasına layık olacağım" dedi. Hakkındaki 'sakatlık' iddialarına gülüp geçtiğini belirten Gökhan, "Bir doktorun böyle bir açıklama yapması komik. Aslında benim yaşadığım sakatlıklar ciddi ve önemli değil. Ama fedakarlık yaptığım için sürekli nüksediyordu. Belki o hafta dinlenmiş olsam, ileriki haftalara yansımamış olacaktı. Yazılan çizilen beni ilgilendirmiyor. Ben işime konsantre oluyorum" diye konuştu. Gökhan, eski hocası Mustafa Denizli'ye de yaptığı açıklama nedeniyle teşekkür etti.