Tekke'ye yeşil ışık

Trabzonspor'un yeni hocası Hugo Broos, Zenit kulübünde kadro dışı bırakılan Fatih Tekke için yönetime olumlu yanıt verdi

Salı 30.06.2009
Güncelleme: Salı 30.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor'un Belçikalı Teknik Direktörü Hugo Broos, önceki akşam saatlerinde Davraz'daki kampa katıldı ve dün de ilk antrenmanına çıktı. Belçikalı teknik direktör Broos, akşam ilk olarak yardımcı antrenörleri Metin Diyadin, Turgut Kural ve futbolcularla ayrı ayrı toplantı yaptı. Broos, daha sonra saat 10.30'da başlayan antrenmana katıldı. Oyuncularıyla tek tek tanışan Broos, "Hedefler ve beklentiler büyük. Umarım her beraber yüzümüzün güleceğini günler geçiririz" diye konuştu. Yeni hoca ilk cezayı Tjikuzu'ya verdi. Uyanamadığı için akşam idmanına geç kalan futbolcu sahada iki tur koşu yapmakla cezalandırıldı.

ZENİT, FATİH'i KADROYA ALMADI
Bu arada ismi gündeme gelen ve Zenit'in kadro dışı bırakarak satış listesine koyduğu Fatih Tekke için Broos olumlu rapor verdi. Başkan Sadri Şener'in Zenit ve Fatih ile görüşerek bu transferi bitireceği öğrenildi. 8 Ocak 2010 tarihinde sözleşmesi bitecek milli futbolcunun da dönmek istediği biliniyor.