Tuncay'a Villa kancası

Salı 30.06.2009 10:27
Güncelleme: Salı 30.06.2009 11:40
ABONE OL
Milli futbolcu Tuncay Şanlı için Liverpool ve Fulham'dan sonra bir başka Premeir Lig ekibi Aston Villa'nın da devreye girdiği bildirildi.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Aston Villa'nın, milli yıldız Tuncay Şanlı'yı renklerine bağlamak için transfer girişiminde bulunduğu ifade ediliyor. İngiltere'de yayın yapan Mirror Gazetesi'nin İnternet sitesinde yer alan bir haberde, Aston Villa'nın Tuncay Şanlı için 5 milyon poundu (yaklaşık 12 milyon TL) gözden çıkardığı iddia edildi. Tuncay için Aston Villa'nın haftalık 65 bin pound (yaklaşık 166 bin TL) ödemeye hazır olduğu da ifade edildi.

Haberde ayrıca, Aston Villa'nın resmi teklifte bulunduğu da savunulurken, Tuncay farklı kaynaklara yaptığı açıklamada, "Henüz bana ulaşmış resmi bir teklif yok ancak bu teklifleri duyuyorum. Hedefim büyük bir takımda oynamak" dedi.

Mirror, haberinde Tuncay'dan övgüyle bahsederken Aston Villa Teknik Direktörü Martin O'Neill'ın Liverpool'a satılan takım kaptanı Gareth Barry'nin boşluğunu Tuncay'la doldurmak istediğini okurlarına aktardı.