Kombinede karavana!

Beşiktaş'ta kombine satışları arka arkaya yapılan transferlere rağmen artmadı. Geçen yıl 12 bin kombine satan Kartal, şu anda 2 bin 550 rakamına ulaşabildi

Beşiktaş'ı yeni sezon öncesi kombine telaşı sardı. Geçtiğimiz yıl 12 bin kombine bilet satan Kartal, şampiyonluk ve Türkiye Kupası'nı kazanmasına rağmen kombine satışlarında şu ana kadar istediği rakamın çok gerisinde kaldı. Cumartesi akşamına kadar 12 bin kombine kart sahibine tanınan "Kombinenizi alın" öncelikli kampanyası sonucunda eski kart sahiplerinden sadece 2 bin 250 kişi kartını aldı. 9 bin 750'ye yakın kombine sahibi, yerlerinin herkese açılmasına ve satılmasına rıza gösterdi.

RAKAMLAR ÜZDÜ
Nihat Kahveci'nin transferine ve maçların İnönü Stadı'nda oynanacağının açıklanmasına rağmen, kombine sahipleri pazartesi ve salı günü yapılan satışlara da ciddi bir talep göstermedi. SABAH'ın edindiği son bilgiye göre kombine satışı 2 bin 550'ye kadar ancak çıktı. Siyah-beyazlı kulübün kombine satışları 6 Ağustos'a kadar devam edecek. Ancak rakamların şu an itibarı ile çok düşük seviyede kaldığı ifade ediliyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN