Onyewu F.Bahçe'yi duyunca gülüyor!

Sarı-lacivertlilerden yıllık 2.3 milyon Euro'luk teklif alan ABD'li, F.Bahçe sorulunca yorum yapmıyor, gülümsemekle yetiniyor

Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan ABD'li stoper Oguchi Onyewu, Belçika'nın Derniere Heure gazetesinden muhabir Thomas Busiau'ya konuştu. Standard Liege ile bağlarının tamamen kopmadığını belirten Onyewu, "Belçika'dakinden daha üst bir şampiyonada görev yapmak istiyorum. Ancak bu Standard'a tamamen kapıyı kapattığım anlamına gelmez. Kulüpten birçok kişiyle ilişkim devam ediyor" dedi. Busiau'nun "Peki hangi takıma gideceksin? PSG mi? Fenerbahçe mi? Fiorentina mı?" sorusuna cevap vermekten kaçınan Onyewu'nun Fenerbahçe lafını duyunca gülümsemesi dikkat çekti. Busiau, yaptığı röportajda ABD'li stoperin Fenerbahçe'yi duyunca gülümsemesinden, sarılacivertlilerden geldiği öne sürülen, yıllık 2.3 milyon Euro ve 3 yıllık sözleşme teklifinin, doğru bir haber olduğunu izlenimini edindiğini söylüyor.

VARGAS VEDA EDİYOR
Öte yandan Fiorentina'nın Perulu sol kanat oyuncusu Vargas'ın takımda kalmasının çok düşük bir ihtimal olduğu bildirildi. Mor-Menekşelerin o bölgenin as oyuncusu olarak Drenthe'yi düşündüğü, Vargas'ın da yedek kalmayı kabul etmeyerek Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt vereceği öğrenildi. Fiorentina'nın Vargas konusunda pazartesi günü Kanarya'ya kesin kararını bildirecek.
BİZE ULAŞIN