Neill'a 7.6 milyon euro!

Avustralya basını, Galatasaray'ın Lucas Neill'a yıllık 2.8 milyon eurodan 2 yıllık sözleşme ve 2 milyon imza parası teklif ettiğini öne sürdü. Neill'ı ikna etmeye çalışan Harry Kewell, Cumartesi günü İstanbul'a geliyor

Galatasaray'da dün kampa katılan Leo Franco ve bugün takım arkadaşlarıyla bir araya gelecek olan Nonda'nın ardından gözler Harry Kewell ve vatandaşı Lucas Neill'a çevrildi. Avustralya milli takımıyla Haziran ayında yoğu bir programı geride bırakan Kewell'a ekstra izin veren teknik direktör Rijkaard'ın transferine onay verdiği Lucas Neill'in Kewell ile birlikte İstanbul'a gelip gelmeyeceği ise merak konusu. 4 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'a gelecek olan ve ertesi gün Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek olan Harry Kewell aynı gün sarı kırmızılı takımın Hollanda kampına katılacak. Kewell'ın milli takımdan arkadaşı Lucas Neill'ı Galatasaray'da forma giymek için ikna ettiği ancak bonservisi elinde olan Avustralyalı stoperin sarı kırmızılı takımdan yıllık ücretinin dışında 2 milyon euro imza parası istemesinin sorun yarattığı öğrenildi.

7.6 MİLYON EURO!

Avustralya'dan SBS TV kanalı, Galatasaray'ın Lucas Neill'a yıllık 2.8 milyon euro teklif yaptığı ve tecrübeli yıldızın 2 milyon euro imza parasıyla birlikte iki yılda 7.6 milyon euro kazanacağını öne sürdü.
Sağ beke ısrarla takviye isteyen Rijkaard'ın UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme maçları öncesinde bu transferin bitirilmesini istediği de gelen haberler arasında.

BİZE ULAŞIN