Sercan sözleşmesini uzattı

Son günlerde sıkça Fenerbahçe'ye transfer olacağı şeklinde haberler çıkan Sercan Yıldırım, kulübü Bursaspor'la sözleşmesini bir yıl daha uzattı.

Bursaspor, başta Fenerbahçe olmak üzere bir çok klübün transfer listesinde bulunan golcü futbolcusu Sercan Yıldırım'ın sözleşmesini 2012'ye kadar uzattı. Sercan Yıldırım, 2011 yılında bitecek olan sözleşmesini kulüp başkanı İbrahim Yazıcı'nın yoğun talebi üzerine bir yıl daha uzattıklarını bildirdi.
Kulübüyle sözleşmesini uzattığı için mutlu olduğunu belirten Yıldırım, Başkan İbrahim Yazıcı'ya ise kendisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Sercan Yıldırım, Başkan Yazıcı'nın kendisini çağırararak sözleşmesini uzatması yönünde öneride bulunduğunu belirterek, sözleşmesini 2012 yılına kadar uzattığını kaydetti.

Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor'da çeşitli isimlerin ön plana çıkması taraftarda heyecan oluşturuyor. Bunların başında gelen Kamerunlu ön libero Modeste M'Bami ve Arjantinli Pablo Martin Batalla'nın ismi ön plana çıkıyor.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrulutusunda transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor yönetiminin, yoğun çalışmalar sonrasında bu iki oyuncuda sona yaklaştıkları ve imzaların an meselesi olduğu vurgulandı.
BİZE ULAŞIN