Pescara günlüğü

Yemek skandalı
Yarı finaldeki Bayan Hentbol Takımımız'ın iki önemli ismi Yeliz Özel ve Yeliz Yılmaz, oyunlar köyündeki yemekten zehirlendi. İki sporcuya serum takıldı. 14 Yunanlı sporcu da zehirlenme şüphesiyle revirde.

Teniste gümüş

Çift bayanlarda sporcularımız Çağla Büyükakçay-Pemra Özgen ikilisi finalde İspanyol rakiplerine yenilerek gümüş madalyada kaldılar. Tek erkeklerde İtalyan Gianluca'yı yenen Marsel İlhan finale çıktı.

Boksta 3 madalya

57 kiloda Kerem Gürgen, Sırp rakibi Stankoviç'i 6-4 yenip altın madalya aldı. 69 kiloda ise Önder Şipal, Faslı rakibini mağlup edip bir altın daha aldı. 75'te ise Adem Kılıçcı, Cezayirli rakibine yenilip gümüşte kaldı.

Golfte 1. Lig'e

Golfte Erkek Milli Takımı bronz madalya kazandı. Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "İtalya 300 bin, biz bin 500 lisanslı sporcudan takım seçiyoruz. Başarının sırrı; sevgi, yetenek ve fedakarlıktır" dedi.

Final zamanı...

Voleybolda Hırvatistan'ı 3-1 yenen Bayan Milliler yarın İtalya ile final oynayacak. Erkek Basketbol Milli Takımımız ise yarı finalde Yunanistan'a yenildi. Bayan Basketçiler ise Arnavutları yenip 5. oldu.

BİZE ULAŞIN