Vargas 'Varmam' diyor

Fenerbahçe, Perulu sol kanat oyuncusunun bonservisi için teklifini 15 milyon euro'ya çıkardı. 21 milyonda direnen Fiorentina pazarlığa sıcak ancak Vargas,"Ben kalmak istiyorum" dedi

Sol kanada takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, Fiorentina'nın Perulu oyuncusu Vargas için girişimlerini hızlandırdı. Corriere dello Sport'un haberine göre, sarı-lacivertliler, 13.5 milyon Euro'luk tekliflerini 15 milyon Euro'ya çıkararak transferde ne kadar ısrarcı olduklarını kanıtladılar. Perulu'yu satıp satmama konusunda kararsız olan Mor Menekşeler ise, Fenerbahçe'ye bonservis için 21 milyon Euro gibi bir fiyat çekti ancak pazarlığa sıcak baktığını da belli etti.

ALTERNATİFİ D'AGOSTINO
Fakat Vargas, Fiorentina'dan ayrılmak istemiyor. La Republica'ya konuşan Perulu, "Fenerbahçe'den gelen teklifle ilgili bir şey bilmiyorum. Ben Fiorentina'da kalmak ve bu formayla şampiyonluk yaşamak istiyorum" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe bu ismi alternatif olarak Udinese'de forma giyen 27 yaşındaki Gaetano D'Agostino'yu düşünüyor. Hem Alex'in bölgesinde hem de solda görev yapabilen D'Agostino'nun bonservisi 8 milyon euro civarında. Futbolcu Juventus'un da listesinde bulunuyor.
BİZE ULAŞIN