Gül, Beşiktaş'tan memnun

Beşiktaşlı olduğu bilinen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Çankaya Köşkü'nde bir araya gelen teknik direktör Mustafa Denizli, "Sayın Cumhurbaşkanımız transferlerden memnun" dedi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'yi Çankaya Köşkü'nde öğle yemeğinde ağırladı. Gül'ün daveti üzerine gerçekleşen ve yaklaşık 2 saat süren yemeğin ardından basına açıklama yapan Denizli, "Keyifli bir yemek yiyip sohbet ettik" dedi. Gül'ün Beşiktaşlı olduğunu hatırlatan Mustafa Denizli, "Sayın Cumhurbaşkanı, takımla ilgili bilgi aldı ve transferlerden memnun olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın bu sene gösterdiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şampiyonluktan dolayı kutladı" şeklinde konuştu. Denizli, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in daha önce forma hediye etmesi nedeniyle Gül'e hediye getirmediğini belirterek, "Eli boş geldim ama duygu ve düşünce olarak dopdolu çıkıyorum" dedi.

TAKIM TAYFUR'A EMANET
Bu arada Beşiktaş'ın dün yaptığı idmanı Denizli'nin yokluğunda yardımcısı Tayfur Havutçu yönetti. 1,5 saat süren idmanda kondisyon ve taktik çalışmaları yapılırken, akşam yapılması planlanan antrenman iptal edildi.
BİZE ULAŞIN