Kalemci yeniden başkan

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Hacettepe Spor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda, Turgay Kalemci yeniden başkan seçildi.

Hacettepe'nin Emek'teki kulüp binasında saat 11.00'de toplanan olağanüstü seçimli genel kurula tek aday olarak giren Turgay Kalemci ve yönetim kurulu listesi, 92 üyenin 92'sinin de oyunu alarak, yeniden göreve getirildi.

Başkanlık görevine yeniden seçilen Turgay Kalemci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tekrar göreve seçildiği için mutlu olduğunu belirterek, ''Amacımız yeni bir oluşumla tekrar Süper Lig'e çıkmak'' dedi.
Yeni tesislerde bu yapılanmayı çok daha sağlıklı yapacaklarını ifade eden başkan Kalemci, ''Turkcell Süper Lig'e bu yapılanmadan sonra çok daha iyi döneceğiz. Türk futboluna bugünü kadar yaptığımız gibi ve hatta daha çok hizmet vereceğiz. Yeni oyuncular yetiştireceğiz. Amacımız bilimsel altyapıyı kullanarak, bilimsel sistem oturtmak. Teknik direktör tercihimizi bu yönde kullandık. Bu hedefle başarılı olacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Kalemci, yeni yönetimin öncelikli hedefinin tesisleri tamamlamak olacağını ve gerekli bilimsel ve teknolojik altyapıya sahip olacak bu tesislerde, uzak hedefin dünya futboluna oyuncu kazandıracak bir yapı oluşturmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Hacettepe'de, Turgay Kalemci başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Subhi Acar Yalçınkaya, Yiğit Ali Ekmekci, Veli Balat, Adnan Dinçer, İsmail Kalemci, Veli Balkır Gürpınar, Ömer Bülent Aslan, Yıldıray Yoldar, Resul Yolcu, Yusuf Hasan Çebi, Türker Kunan, Mustafa Haholu, Sinan Aydın, Yılmaz Kaplan, Reha Nevzat Tandoğan ve Güney Özcebe.

BİZE ULAŞIN