Nihat Kahveci sapasağlam!

Beşiktaş'ın milli yıldızı korkulanın aksine sağlam çıktı. Kontrolden geçirilen Nihat için "Hiçbir sakatlığı yok" açıklaması yapıldı

Beşiktaş'ın 9 yıl aradan sonra yeniden kadrosuna kattığı milli futbolcu Nihat Kahveci Türkiye'ye geldikten sonra dün sağlık kontrolünden geçirildi. Maslak Acıbadem Hastanesi'nde testleri yapılan milli futbolcunun korkulanın aksine önemli bir sakatlığının olmadığı açıklandı. Daha önce sol diz kapağından ameliyat olan ve kasığından da sorun yaşayan Nihat'ın şu an durumunun çok iyi olduğu belirtildi. Kulüp doktoru Devrim Uygun, "Yapılan kontroller sonucu Nihat'ın sapasağlam olduğunu gördük. Sol dizindeki sorun tamamen geçmiş. Milli Takım'dan kalma kasığında bir sakatlığı vardı ancak o problemi de atlatmış. Hiçbir sakatlığı yok. Kondisyon eksiği var. Onu da çalışarak giderecek" diye konuştu.

EKREM'DE DE SORUN YOK
Önümüzdeki günlerde İnönü Stadı'nda taraftarın önünde gerçekleştirilecek bir törenle resmi sözleşmeye imza atacak olan Nihat Kahveci'nin takımla çalışmalara başlayacağı ifade edildi. Bu arada sağlık kontrolünden geçirilen bir diğer futbolcu Ekrem Dağ'ın da hiçbir probleminin olmadığı belirtildi.

BİZE ULAŞIN