Güiza'ya 12 milyon Euro

Forlan ve Agüero'nun durumunun netleşmesini bekleyen Atletico Madrid, iki oyuncudan birinin satılması halinde Dani Güiza için Fenerbahçe'ye 12 milyon Euro'luk teklif yapacak

Fenerbahçe'de kriz haline gelen Dani Güiza için A.Madrid'in 12 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ileri sürüldü. Diego Forlan ya da Sergio Agüero'nun durumunun netleşmesini bekleyen İspanyol kulübü, iki oyuncudan birinin satılması halinde Fenerbahçe'ye teklifini iletecek.

YILDIRIM SATMAYACAK
Ancak Zenit'ten gelen Fatih Tekke artı 10 milyon Euro teklifine 'hayır' diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, İspanyol takımının muhtemel teklifine de olumsuz yanıt vermesi bekleniyor. Yıldırım'ın Güiza'yı 17 milyon Euro'dan aşağı bir rakama satmayı düşünmediği öğrenildi.

MORİENTES 3 YILLIK SÖZLEŞME İSTİYOR
Güiza'nın İspanya'ya transfer olması durumunda alınması düşünülen Morientes transferinde pürüz... Bonservisi elinde olan futbolcunun Fenerbahçe'den 3 yıllık sözleşme ve senelik 1.8 milyon Euro istediği, F.Bahçe'nin ise 1.5 milyon Euro'dan 1+1 sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Morientes diretirse transferden vazgeçilecek.
BİZE ULAŞIN