Kuş, Kartal'ı karıştırdı

Beşiktaş'a hala resmi imza atmayan, sağlık kontrollerinde kulüp sitesinde adı anılmayan Nihat için menajeri Murat Kuş'un yaptığı, "Hala Villarreal'in futbolcusu" açıklaması kafa karıştırdı

Yeni sezon öncesi çalkantılı bir transfer dönemi geçiren Beşiktaş, Nihat Kahveci'yi hala renklerine bağlayamazken, futbolcunun menajeri Murat Kuş'un yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Başkan Yıldırım Demirören'in İzmir'de bizzat görüşerek ikna ettiği hatta önceki gün sağlık kontrolünden geçirilmesine rağmen resmi sitede adı bile geçirilmeyen milli futbolcu vatani görevini yerine getirmek için dün birliğine teslim olurken, menajeri Murat Kuş, "Nihat hala Villarreal'in futbolcusu" dedi. Burdur 58. Piyade Er Alay Komutanlığı'nda 21 gün döviz bedelli askerlik yapacak yıldız oyuncu için menajeri, "Askerlikten sonra ne olacağı belli olmaz. Oturulur, konuşulur" yorumunu yaparken, bu sözlere Beşiktaş cephesinden karşılık gelmemesi kafaları karıştırdı. Beşiktaş ile ilgili sorulara cevap vermeyen Nihat Kahveci ise, "Askerlik görevimi yapmak üzere birliğime teslim olmaya geldim. Çok mutlu ve gururluyum" şeklinde konuştu. Önceki gün de diğer oyuncularla sağlık kontrolünden geçirilen Nihat'ın, "Bana Beşiktaş ile ilgili soru sormayın" demesi iyice ortalığı bulandırırken akıllara, "Transferde sorun mu çıktı acaba?" sorusunu getirdi.

"BİZ NİHAT'I BEŞİKTAŞ'A SATTIK"
Bu arada SABAH, Nihat Kahveci'nin durumunu dün Villarreal Kulübü İletişim Direktörü Marian Solsona'ya sordu. Solsona, "Nihat'ı biz Beşiktaş'a resmen sattık. Artık kulübümüzle herhangi bir ilişkisi kalmamıştır" açıklamasını yaptı.

BİZE ULAŞIN