Özer müjdeyi verdi

Fenerbahçe'nin Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacı, bir hafta sonra koltuk değneklerini atarak çalışmaya başlayacağını söyledi.

Kulubün resmi sitesine açıklamalarda bulunan Özer Hurmacı, bazı gazetelerde yer alan haberlerde kendisinin ilk devreyi kapattığı ve belkide yeni bir operasyon geçiereceği yolundaki haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirterek, "Koltuk değneklerimi 1 hafta sonra atıyorum ve çalışmalara başlıyorum" dedi.

Önlem amaçlı küçük bir operasyon geçirdiğini ve denge için koltuk değnekleriyle yürüdüğünü söyleyen Özer Hurmacı "Son kontrollerim yapıldı. 1 hafta sonra belki takımla değil ama artık saha içi çalışmalarıyla kuvvet çalışmalarına başlayacağım. Eğer bu küçük operasyonu yapmamış olsaydım ileride aynı bölgede tekrar ayağımın kırılması söz konusu olabilirdi. Öyle yazıldığı gibi ilk devreyi kapatmış olmam söz konusu değil. Tekrar ameliyat olmamda söz konusu değil. Tesislerde kuvvet çalışmalarım başladı. Bir an önce sahalara dönerek benim için bunları yazanları utandırmak istiyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN