Pescara günlüğü

TRT'ye tepki...
HENTBOL Federasyonu Başkanı Tarık Cengiz, Bayan Milli Takımı'nın final maçını yarıda kesip Voleybol Milli Takımı'nın maçına dönmesine tepki gösterdi. Cengiz, "Biz tarihimizde bir ilke imza atıp final oynadık. Ancak 2. yarıda yayını kesip voleybol maçına dönmüşler. Bu zihniyetteki TRT maçlarımızı yayınlamasın, istemiyoruz" diye konuştu.
Judoda bronz üzdü
JUDODA 73 kiloda Sezer Huysuz bronz madalya kazandı. Huysuz, Cezayirli Larbi Grini'yi iyi taktik uygulayıp 1-0 yenince Türkiye'ye judodaki 2. madalyasını aldı. Huysuz, "Eleme maçlarında hakemler, İtalyan ile oynadığım maçta hakkımı yediler. Bu nedenle altın madalya alamadım. Bronzda kaldığım için üzgünüm" dedi.

İlk üçe giremedik!
16. Akdeniz Oyunları'nda Türkiye, madalya sıralamasında 20 altınla 4. sırada yer aldı. Oyunlarda 9. günde Türkiye, 20 altın, 19 gümüş ve 24 bronzla toplamda 63 madalya elde etti. Türkiye bugün madalya alma olasılığı bulunmadığından oyunları 63 madalyayla tamamlamış olduk. Ev sahibi İtalya 63, Fransa 46, İspanya da 27 altın madalyayla ilk 3 sırayı aldı.
BİZE ULAŞIN