Stoper isteyen Denizli Metzelder'i veto etti

Ferrari transferinde çıkan pürüz nedeniyle morali bozulan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin yönetime, "İyi bir stopere ihtiyacım var. En kısa zamanda transfer edilmeli" mesajını ilettiği öğrenildi. Siyah-beyazlı yöneticilerin alternatif olarak önerdiği Alman savunmacı Metzelder'i veto eden tecrübeli çalıştırıcının, "Bu futbolcu geçen sene oynamadı. Yeterince hazır değil. Biz gelecek sezon 3 ayrı kulvarda zorlu bir mücadele vereceğiz. Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde başarı isteniyorsa, bana sorunsuz bir isim getirin" dediği belirtildi.

FERRARİ İÇİN YORUM YOK
Bu arada dün yapılan antrenman sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Mustafa Denizli, kendisine Matteo Ferrari ile ilgili yöneltilen soruları karşılıksız bıraktı. Bu konuda açıklama yapamayacağını kaydeden tecrübeli teknik adam, "Şu an bir şey söyleyemem, belki yarın (bugün) olabilir. Ama önce sayın başkan Yıldırım Demirören gelsin" ifadesini kullandı.

GÜL OLİMPİYAT'A GELECEK
Sohbet sırasında önceki gün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yediği yemeğe de değinen Denizli, "Çok iyi geçti. Sayın Cumhurbaşkanımız benden transferler konusunda bilgi aldı. Gelecek sezon maçlara gelmeye gayret edeceğini söyledi. Müsait olması durumunda 2 Ağustos'ta Olimpiyat Stadı'nda Fenerbahçe ile oynayacağımız Süper Kupa maçına da geleceğini belirtti" şeklinde konuştu. Denizli, İspanya'da katılacakları Barış Kupası finali ile Süper Kupa maçının tarihlerinin çakışması ile ilgili ise, "Sorun olmaz, hallederiz" demekle yetindi.

BİZE ULAŞIN