Nasıl oynadılar?

SERVET ÇETİN: G.Saray'ın kaptanı, savunmanın yanısıra orta sahaya yaptığı çıkışlarla takımdaki oyun kurucu eksikliğini de gidermek için mücadele etti. Bireysel hataları hâlâ, "Aklı Marsilya'da" izlenimi yaratıyor.

EMRE ÇOLAK: PAF Takım'ın yıldızı ve duran topların başarılı ismi... Rijkaard'ın uyarılarına rağmen topu ayağında çok tutuyor fakat yine de kendine güveniyle ümit vadeden isimlerin başında...

ERHAN ŞENTÜRK: Oyunda kaldığı sürede rakip defansın hatalarına rağmen hiç ortada yoktu. Bu gidişle hazırlık maçları dışında kendini geliştirmek için oldukça vakti olacak.

EMRE GÜNGÖR: İkinci yarıda yerini Emre Aşık'a bırakan oyuncu, Kleve maçında yaptığı hatanın bir benzerine bu karşılaşmada da davetiye çıkardı. Savunmada henüz hazır değil.

UĞUR UÇAR: İlk 45 dakikada oynadı. Rakibin de sert oyununu göz önünde bulundurulursa ürkek görüntü çiziyor; yine de başarılı...

BARIŞ ÖZBEK: Diri görüntüsüne karşın yerden kalkmıyor. Kleve maçında geri pasıyla neden olduğu goldeki gibi bu maçta da Aykut'u zor durumda bırakan bir pas verdi. Sonucunda rakip çift vuruş kazandı. Yine de dün akşamki karşılaşmanın etkili isimlerinden biriydi.

MUSTAFA SARP: Tekniğinin zayıf olması, oyunu kurma özelliğini köreltiyor. Ön liberoda oynadı. F.Bahçe'nin eleştirilen ismi Maldonado gibi oyunu daha çok yanlara ve geriye doğru yönlendiriyor. İki hazırlık maçında sergilediği futbol, ilk 11 kapısının çok da açık olmadığının göstergesi...

EMRAH YOLLU: Son yirmi dakikada Emre Çolak'ın yerine giren oyuncu zaman zaman solda kimi zamanda stoperde görev yaptı. Çok sayıda tecrübeli ismin arasında zorlanmadan görev yapan PAF'ın genç yıldızı kadroyu zorlayacak.

ALPARSLAN ERDEM: Tekniği yüksek ama o da topu ayağında çok tutuyor. Sonucunda kaybediyor. Yine de Volkan Yaman'ı zorlayabilir.

ORKUN USAK / AYKUT ERÇETİN: Pozisyon fakiri bir rakip karşısında görevlerini yaptılar. Aykut'un, Barış'ın zor durumda bırakan geri pasında topu eliyle alması amatörce bir hataydı.

YASER YILDIZ: Kleve maçına göre; özellikle ilk yarıda etkiliydi. Sol kanatta penaltıyı yaptırdı. Her geçen gün performansı artıyor.

AYDIN YILMAZ: Rijkaard'ın üzerine titrediği bir isim... Bu sezon fırsat bulduğunda hocasının güvenini boşa çıkartmayacağını Kleve maçında olduğu gibi bu maçta da gösterdi.

ÖZGÜRCAN ÖZCAN: Ümit Karan'ın yokluğunu (!) hissettirmiyor. İleride yaptığı ani vuruşlarla bazen etkili olsa da çok top eziyor. Bu gidişle Rijkaard'ın takımında biraz zor yer bulur.

SERDAR EYLİK: Sarı-kırmızılı takımın göze çarpan önemli gençlerinden bir tanesi... 24 dakika oynadığı için çok ısınamadı; etkili değildi.

MURAT AKÇA: Defansta kaptan Servet'in yerine oyuna girdi. Kendine güveni yok ve çok fazla top sektiriyor. Tecrübe kazanması şart...

BİZE ULAŞIN