Yine Tello krizi!

Bu hafta takımla çalışmalara başlayacak olan Tello, maaş zammını görüşmek için siyah-beyazlı yöneticilerden bugüne randevu istedi

Beşiktaş, yabancı transferinde gol üstüne gol atarken, takım içinden yediği golle sarsıldı. Siyah-beyazlıların Şilili oyuncusu Rodrigo Tello, gece geç saatlerde ülkesinden döndü. Bugün için yöneticilerden randevu istedi. Tello'nun görüşmeyi, maaşına yapılacak zammı konuşmak için istediği öğrenildi. Siyah-beyazlı takımda yıllık 900 bin Dolar'a oynayan Tello'nun, yıllık 2.1 milyon Euro alan Matias Delgado, 2.4 milyon Euro alan Matteo Ferrari ve 2.3 milyon Euro alan Mert Nobre'yi örnek göstererek maaşının bu oyuncuların seviyesine çıkarılmasını talep edeceği bildirildi.

1.6 MİLYON EURO İSTİYOR
Türkiye Kupası ve ligde şampiyonluk sonrası Şilili Tello'ya 'sözleşmesinde iyileştirme' sözü veren yöneticilerin bu sözlerinde duracağı ifade edilirken, Şilili oyuncuya verilmesi düşünülen rakamın 1.6 milyon Euro olduğu kaydedildi. Ancak Tello'nun 2 milyon Euro istediği ve bu rakamdan aşağı inmeyi düşünmediği gelen haberler arasında.
BİZE ULAŞIN