"Gücümüzü arttırmak istiyoruz"

Fenerbahçe Futbol Şubesi Sportif Direktörü Aykut Kocaman, ligde 2009-2010 sezonunun geçen sezonki gibi çok çekişmeli geçmesini temenni etti.

Fikstürün önemli olduğunu vurgulayan Kocaman, ''Fikstür önemli, çünkü rakiplerle hangi fiziki ve ruhsal şartlarda karşılaştığınız önemlidir. Ancak esas önemli olan sizin ne durumda olduğunuzdur. Bu sene gücümüzü arttırmak istiyoruz. Gücümüzü toplayıp sahaya yansıtmayı amaçlıyoruz'' diye konuştu.

Aykut Kocaman, lige iyi başlamanın önemli olduğunu belirterek, ''İlk maçımızda, Denizlispor karşısında lige iyi başlamak çok önemli. Umarım gücümüzü sahaya yansıtır ve Denizli'den istediğimiz sonuçla ayrılırız. Ondan sonra bu rüzgarla ligi götürmek en büyük temennimiz. Umarım bunu başarırız'' dedi.
Ağustos'un 7'sinde başlayacak ligin ilk haftalarının sıcak havalarda oynanacak olmasıyla ilgili soru üzerine Kocaman, ''Şu anda şikayet etmenin bir anlamı yok. Futbol yağmurda, karda, aşırı sıcakta oynanabilen güzel bir oyun. Buna uygun hareket etmeye çalışacağız'' şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN