"Lincoln büyük hayal kırıklığı"

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Brezilyalı futbolcunun gelmek istemediğini belirterek, "Lincoln büyük bir hayal kırıklığı" dedi.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu'nun aylık olağan toplantısı, Galatasaray Üniversitesi'nde yapıldı. Üniversitenin Ortaköy'deki Yiğit Okur Yerleşkesi Aydın Doğan Konferans Salonu'nda İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, kulüp yönetimi adına başkan Adnan Polat ile üyeler, Mehmet Helvacı, Yiğit Şardan, Işın Çelebi ve Ali Haşhaş katıldı.

Başkan Polat, Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün maliyetiyle ilgili bir eleştiriye de yanıt verdi. Brezilyalı futbolcunun bonservisi ve alacağıyla birlikte 14 milyon Avro olduğunu belirten Polat, bu futbolcunun büyük bir hayal kırıklığı olduğunu söyledi. Polat, Lincoln'ün galatasaray'da ortaya koyduğu tavır ve hareketlerin kulübün yapısına uymadığını belirterek, "Davranışları bir arpa boyu değişmeyen karaktere sahip bir futbolcu." diye konuştu.

Yıldız futbolcuya gerekli ihtarın yapıldığına da değinen Polat, "Gelmeye niyeti yok. Gerekli yerlere başvurumuzu yapacağız." şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN