Rijkaard: ''Transferden sözetmek için henüz erken''

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, transfer için konuşmanın henüz erken olduğunu söyledi.

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü, Wydad Athletic Club Casablanca karşılaşması sonrası düzenlediği basın toplantısında, ''Transfer konusunu şimdi konuşmuyoruz. Daha çok elimizdeki genç oyuncuları izliyoruz. Onlara konsantre oluyoruz. Transferden sözetmek için henüz erken'' dedi.
Casablanca takımının güçlü bir ekip olduğuna işaret eden Rijkaard, ''İyi bir maç oldu. Genç bir takıma karşı genç oyuncularla mücadele ettik. İkinci yarıda milli oyuncularımızı da oyuna dahil ettik. Ancak kimi ayrıntıların üzerinde durmalıyız. Daha çok çalışacağız'' diye konuştu.
Takımın taktiksel anlamda her istediğini uyguladığını ifade eden Rijkaard, ''Bu zamana dek futbolcular her dediğime uydular. Bundan sonra çalışamaları sürdürüp daha iyi oynayacağız. Genelde takım savunmasında ve stoperlerden memnunu. Diri bir takıma karşı oynadık ve kimi hatalar olması doğal'' dedi.

Rijkaard, takıma ağır antrenmanlar yaptırdıklarını ve her gün çalıştıklarını belirterek, turnuvadaki ilk maçın ikinci yarısında performansın düştüğünü, ancak daha fazla çalışmayla bu performans açığını kapatacaklarını sözlerine ekledi.

BİZE ULAŞIN