Daum 2 oyuncuyu kovdu

Fenerbahçe’de teknik direktör Christoph Daum, otoritesini göstermeye başladı.

Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul'da sürdüren Fenerbahçe'de, teknik direktör Christoph Daum, birbiriyle tartışan Kazım ve Gökhan Gönül'ü idmandan kovdu.

Samandıra Tesisleri'nde yapılan antrenmanda, çift kale maçta as takımda sağ tarafta oynayan Gökhan Gönül ve Kazım, bir pozisyondan sonra tartıştı. Birbirinin üzerine yürüyen iki futbolcu, itişirken, araya giren futbolcular, Kazım ve Gökhan'ı sakinleştirmeye çalıştı. Olayı kenardan izleyen Daum, olay bittikten sonra Kazım ve Gökhan Gönül'ü antrenmandan kovdu. İki futbolcu, daha sonra arka arkaya tesislere gitti. Olayın ardından çift kale maç bir süre daha devam etti.ANTRENMAN

Teknik direktör Daum yönetiminde yapılan antrenmanda, futbolcular koşu ve ısınma hareketlerinin ardından, 5'e 2 pas çalışması yaptı. Daha sonra 6'şarlı gruplar halinde yarı sahada çift kale maç yapan futbolcular, antrenmanı 11'e 11 çift kale maçla tamamladı.

Daum, çift kale maçın ilk bölümünde as takımda Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir, Bilica, Roberto Carlos, Kazım, Selçuk, Emre, Uğur, Alex ve Semih'i oynattı. Daha sonra Daum, sol tarafta Uğur'un yerine Deivid'e görev verdi. Antrenmana tedavileri süren Mehmet Topuz ve Özer Hurmacı katılmadı. Daum, antrenmanda sıcak hava nedeniyle 3 kez su molası verdi.

DAUM, YARIN BASIN TOPLANTISI YAPACAK
Teknik Direktör Daum, yarın bir basın toplantısı yapacak. Daum'un, Samandıra Tesisleri'nde antrenmandan sonra yapacağı basın toplantısında, yeni sezon hazırlıklarını değerlendireceği kaydedildi.

BİZE ULAŞIN