Rijkaard: Utanç verici

Galatasaray'ın hocası Lincoln'ün hala kampa gelmemesi için bu yorumu yaparken, Topal ve Servet için de, "Umarım kalırlar" dedi

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard kamp çalışmaları sırasında ilk kez GS TV'ye konuk olup takımla ilgili açıklamalar yaptı. Futbolcularının çalışmalarından memnun olduğunu, beklentilerinin yerine getirildiğini söyleyen Hollandalı teknik adam, "Beklenen seviyeyi yakaladık dersek yalan olur ama her geçen gün daha iyiye gidiyoruz" diye konuştu. 4-3-3 sistemi ile oynadıklarını ve bir sıkıntı yaşamadıklarını belirten Rijkaard, "Hazırlık maçlarında genç ağırlıklı bir kadro ile çıktık. Performanslardan memnunum" derken, Keita'yı hem sağ açık hem forvet olarak kullanacağını dile getirdi.Hocanın diğer konularla ilgili görüşleri ise şöyle:

TRANSFER: "Bu konuyla ilgili yorum yapamam. Yetkili kişiler çalışmaları sürdürüyor. Etkili ve ilginç bir isim olursa neden olmasın."

LİNCOLN: "Geçen seneden izlediğim maçlarda ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu gösteriyor ama bu kadar uzak kalması utanç verici. Hiç karşılaşmadığım için bir şey diyemeceğim."

TOBOL: "Çekinilecek bir rakip olduğunu düşünmüyorum. Gruplara kalmamız lazım, gidebileceğiz yere kadar gideceğiz."

SERVET ÇETİN-MEHMET TOPAL: "Yeni bir gelişme olmadı, bizimle devam ediyorlar. Umut ediyorum ederler de."

KAPTANLIK: "Ben karışmayacağım, takım kendi içinde karar verecek. Bir çok alternatif var."

KOLA: "İçmiyoruz, kesinlikle böyle bir kuralımız var. İlerleyen zamanlarda başka kurallar getireceğim."

BİZE ULAŞIN