Söz kesildi nikah haftaya

Beşiktaş yeni 10 numarası Tabata'ya kavuştu. Bir süredir devam eden pazarlıklar önceki gece yapılan Beşiktaş'ın şampiyonluk balosunda mutlu sonla noktalandı. Demirören, Antep Başkanı İbrahim Kızıl'dan Tabata için sözü aldı; iş imzaya kaldı

Beşiktaş adım adım Tabata'ya kavuşuyor. Siyah-beyazlı kulübün bir süredir peşinde olduğu yeni 10 numarası için başkan Yıldırım Demirören ve G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl önceki akşam baloda söz kesti. Kartal'ın görkemli şampiyonluk balosuna katılan İbrahim Kızıl'a Beşiktaş Başkanı Demirören, "Başkan Tabata'yı bize ver. Şu an ona çok ihtiyacımız var" dedi. Bu sözler üzerine Kızıl, "Yapma başkan taraftar bu oyuncuyu çok seviyor. Adeta tapıyor. Tabata'yı satarsam büyük tepki alırım" yanıtını Demirören'e verdi. Bir hamle daha yapan Beşiktaş Başkanı, Kızıl'a bu sefer, "Başkan sen bu işi halleder, taraftarın gönlünü de alırsın. Hadi şu işi bitirelim. Bak güzel bir gece yaşıyoruz" dedi. Köşeye sıkışan Kızıl gülerek, "Tamam İsmail Köybaşı'nı verdik. Tabata'yı da veriyorum" diyerek Demirören'in yüreğine su serpti."BAK ŞAHİTLER VAR BAŞKAN"
Bu cevapla gecedeki mutluluğu ikiye katlanan Demirören, "Söz mü başkan?. Federasyon yöneticileri önünde söz veriyor musun?. Bak onlar da şahit" diye bir kez daha sordu. Kızıl "Tamam başkan söz" diyerek noktayı koydu. Tabata ile günler önce anlaşan Beşiktaş şimdi Antep ile bu futbolcunun bonservisi için masaya oturacak. Kartal'ın 7 milyon euro+1 futbolcu ile bu işi bitirmesi bekleniyor. Tabata'nın da hafta başında Beşiktaş'a imza atacağı öğrenildi. Bu arada Denizli, "Delgado'nun sözleşmesi dondurulursa, onun yerine 10 numara pozisyonunda Gaziantepsporlu Tabata olabilir mi?" şeklindeki bir soru üzerine dün "Her ihtimal olabilir. O da bugün yarın çıkar" dedi.

BİZE ULAŞIN