İdmanda yumruklar konuştu

Siyah-beyazlı takımda dün izinli olan Tello, yapılan idmanda oldukça agresif hareketlerde bulundu.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri, tek pas çalışması ve tempolu koşular yaptılar.

Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi. Çalışmanın ilk bölümünde kaleciler ise takımdan ayrı olarak antrenör Zafer Öğer yönetiminde idman yaptı.TELLO'NUN AGRESİFLİĞİ
Siyah-beyazlı takımda dün izinli olan Tello, yapılan idmanda oldukça agresif hareketlerde bulundu.
Şilili futbolcu, çift kale maç sırasında Serdar Özkan ile girdiği bir mücadeleden sonra bu futbolcunun sırtına yumruk attı. Bu nedenle iki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşanırken, Tello daha sonra bir pozisyonda Uğur İnceman'a da sert bir hareket yaptı.

YUSUF, ERNST VE RIDVAN İDMANA ÇIKMADI
Beşiktaş'ta antrenmana, hafif sakatlıkları bulunan Yusuf, Ernst ve Rıdvan katılmadı.

Yusuf'un adalesinde sertleşme olduğu, Ernst'in aşil tendonlarında ağrı bulunduğu, Rıdvan'ın da sağ ayak bileğinde ödem oluştuğu için dinlendirildikleri açıklandı. Antrenmana ayrıca tedavileri devam eden Ekrem, İbrahim Toraman ve ameliyat olan Delgado da katılmadı.

Bu arada Kasımpaşa'nın transfer etmek istediği Zapotocny de antrenmanda yer aldı. Bu futbolcunun çift kale maçta görev almaması dikkat çekti. Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.

BİZE ULAŞIN