Günün içinden

Filede hüsran yaşadık
SIRBİSTAN'IN başkenti Belgrad'da düzenlenen 25. Üniversite Yaz Spor Oyunları'nda, Polonya'ya 3-1 yenilen Türkiye Erkek Voleybol Milli Takımı, 8. oldu. Bir önceki oyunlarda altın madalya alan ancak bu kez beklenenin altında kalan Milli Takım'ın antrenörü Ümit Hızal, "Oyunlardan madalya ile dönmek istiyorduk. Grubumuzda Brezilya'ya ve ardından çeyrek finalde Çek Cumhuriyeti'ne yenildikten sonra toparlanamadık" dedi.

Diyarbakırspor'da şok
SÜPER Lig'in yeni takımı Diyarbakırspor'da sorunlar bitmek bilmiyor. İstediklerinin olmaması nedeniyle istifa eden teknik direktör Nurullah Sağlam'ın ardından dün de beş oyuncu Kartepe kampını terk etti. Engin, Mithat, Erhan, Volkan ve Emrah'ın alacakları ödenmediği için kamptan ayrıldığı öğrenilirken, basın sözcüsü Suat Önen, futbolcuların teknik direktör Ziya Doğan'ın verdiği rapor doğrultusunda gönderildiğini açıkladı.

İmzayı attı, geliyor
NBA'DE Toronto Raptors ile sözleşme imzalayan milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, bugün İstanbul'a geliyor. Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile Toronto'dan İstanbul'a saat 17.30'da gelecek Hido basın toplantısı yapacak.
BİZE ULAŞIN