Çağlar Birinci kadro dışı

Denizlispor Genel Menajeri Özhan Çetin, Şener Aşkaroğlu, Wescley, Okan Karabulut ve Sezgin Yılmaz ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

Isparta Davraz Kampı'nın ardından böyle bir karar verdiklerini belirten Çetin, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bir santrafor ve bir de stoperi kadromuza dahil edeceğiz." dedi.

Maddi konularda büyük bir beklenti içerisine giren futbolculardan Çağlar Birinci'nin kadro dışına bırakıldığını ifade eden Çetin, "Futbolcumuz Çağlar Birinci için bugüne kadar ciddi bir teklif gelmemiştir. Maddi konularda fazla bir beklenti içerisine giren futbolcumuz Çağlar Birinci'nin, kulübümüzle 3 yıllık daha sözleşmesi vardır. Kulübümüzün ilkeleri doğrultusunda transfer çalışmaları yapılmakta ve rakamlar bu ilkeler doğrultusunda belirlenmektedir. Astronomik rakamlar hiçbir zaman kulübümüzde konuşulmamaktadır. Bu beklenti içerisinde olan futbolcumuz Çağlar, kadro dışı kalmıştır ve bundan sonra Paf Takım ile idmanlarına çıkacaktır." diye konuştu.

Isparta Davraz Kampı'nın ardından 2 günlük izin yapan Yeşil-Siyahlı takımın yarın kamp için saat 16.15 uçağı ile Avusturya'ya gideceği bildirildi.
BİZE ULAŞIN