Kartal'da 6 eksik

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda siyah-beyazlı futbolcular, kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Koşu ile başlayan antrenmanda, istasyon ve pas çalışmaları yapan futbolcular, son bölümde ise yarı sahada çift kale maç oynadı.

Antrenman maçında kırmızı takım, gri takımı 3-2 yendi. Gol yiyen takım oyuncularının şınav çektiği maçta kırmızı takımın gollerini Yusuf, Ferrari ve Erhan (kendi kalesine) atarken, gri takımın golleri de İbrahim Üzülmez ve Erhan'dan geldi.

Bu arada maçın sonunda kaleci Hakan sağ baldırından sakatlandı. Sahada buz tedavisi uygulanan Hakan, daha sonra antrenmanı bırakarak tesis binasına gitti.


İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

ERNST VE ZAPOTOCNY ANTRENMANDA


Sakatlıkları nedeniyle dünkü çalışmada yer almayan Ernst ve Zapotocny takımla birlikte çalışırken, Ekrem ise takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde özel bir çalışmaya tabi tutuldu.

Antrenmana tesislerde tedavileri süren Bobo, Holosko, sakatlıkları devam eden İbrahim Toraman ve Delgado'nun yanı sıra milli takım kampında bulunan Rıdvan ile Necip katılmadı.

Siyah-beyazlılar, bu akşam yapacakları antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

BİZE ULAŞIN