At imzayı Fatih

Trabzon Fatih'in bonservisini aldı ve başkan Şener, "Tekke'den, 'Boş mukaveleye imza atarım' açıklamasını beklerdim. Bu transfer olacaksa menajeriyle görüşmeyi istemem" dedi

Trabzon'un uzunca bir süredir gündeminde olan Fatih Tekke'nin bonservisini Zenit'ten aldığı bildirildi. Bu transfer için ince eleyip sık dokuyan ve kulübün kasasından para çıkmamasını isteyen başkan Sadri Şener bonservis işini çözdü. Tekke'nin bonservis bedelini Trabzonlu bir işadamının hallettiği kaydedildi. Bu gelişmelerden sonra gözler milli futbolcuya çevrildi. Fatih Tekke'ye Sadri Şener dün net bir mesaj gönderdi: "Tekke'den 'ben boş mukaveleye imza atarım' diye bir açıklama yapmasını beklerdim. Bu yaşa geldikten sonra Trabzon'da futbolu noktalayacak arkadaşımızın, bir kardeşimizin öyle demeç vermesi lazım. Bunu profesyonel olarak düşünmemesi lazım. Böyle bir transfer gerçekleşecekse ben menajeriyle görüşmemeliyim. Çoğu kulüplerde, o kulüplere mal olmuş futbolcular sonuna geldikleri zaman, klasiktir bu cümle, 'ben boş mukaveleye imza atarım üstünü yönetim doldursun' der. Doğrusu budur. Böyle bir açıklama beklerdim."

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

HER AN İMZAYI ATABİLİR
Başkan Şener'in bu çıkışı sonrası gözler Tekke'ye çevrildi. Milli yıldızın bugün yarın Trabzon'a imza atması bekleniyor. Fatih imza sonrası Hollanda kampına katılacak.
BİZE ULAŞIN