Engin Baytar sıkıntısı

Trabzonspor ile Gençlerbirliği arasındaki sorun çözülmedi. Bordo-mavililer, Engin'e karşılık Başkent ekibine vaat ettiği iki genç oyuncuyu yollamayınca, ufak çaplı bir kriz yaşandı

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'nın Mierlo şehrinde yaptığı çift idmanla sürdürdü. Teknik direktör Broos yönetimindeki antrenmanda bir grup salonda çalışırken, diğer grup sahada kondisyon çalışması yaptı. Bordo mavili taraftarlar antrenmana yoğun ilgi gösterirken, teknik heyet ve futbolcularla bol bol fotoğraf çekildi. Bu arada Trabzonspor'la, Gençlerbirliği arasında Engin Baytar'ın transferi konusunda pürüz yaşandığı öğrenildi. Gençlerbirliği yöneticilerinin Baytar'ın bonservisi karşılığında Trabzonspor'dan iki genç futbolcu talep ettiği ancak bu anlaşmanın henüz resmileşmediği kaydedildi. Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Engin Baytar konusunda aşılamayacak bir sorun bulunmadığını belirterek, "Futbolcu şu anda bizimle çalışıyor ve her şey yolunda" diye konuştu.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

61 NUMARA HEYECANI
Bu arada yeni sezonda 61 numaralı formayı giyecek olan Yattara, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Yattara, taraftarların kendisine olan sevgisinin bu formayla daha da çok arttığını vurgulayarak, "Bu forma çok önemli. Onu sahada en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN