Taraftara büyük jest

Çarşı'nın önceki gece düzenlediği şampiyonluk kutlamasında taraftarların, başkan Yıldırım Demirören'den Quaresma'yı istemesi, yönetimi harekete geçirdi. Taraftara müthiş bir jest yapmak isteyen siyah-beyazlı yönetim, İnter'in 25 yaşındaki Portekizli yıldızı için nabız yoklamaya başladı. Quaresma forma bulamadığı için İnter'den ayrılmak istiyor.


Portekizli yıldız için düğmeye basan siyah-beyazlılar bu transfer için tam 20 milyon euro'yu gözden çıkardı.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

Demirören öncülük ediyor
Beşiktaş taraftarının "Çarşı Sabaha Karşı" organizasyonunda yaptığı "Quaresma" tezahüratı yönetimi harekete geçirdi... Camianın isteğini dikkate alan siyahbeyazlıların, Portekizli yıldız için nabız yoklamaya başladığı öğrenildi. Aynı gecede 5 yıl şampiyonluk sözü veren başkan Yıldırım Demirören'in öncülük ettiği transfer için 20 milyon euro civarında bir rakamın gözden çıkarıldığı da sızan bilgiler arasında...

3 yıllık sözleşme önerilecek
Ligde şampiyon unvanını koruyacak, Devler Ligi'nde de ses getirecek bir kadro kurmaya çalışan siyah-beyazlıların, 3 Ekim 2007'deki Beşiktaş-Porto maçında resital sunan Quaresma için İnter'in kapısını çalmaya hazırlanıyor. Portekizli yıldıza senelik 3 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif etmeyi planlayan yönetim, bonservisi için de 11 milyon euro'ya kadar çıkacak.

BİZE ULAŞIN