Daum'un oğlu stajda!

Daum Köln'deyken scout ekibinde yer alan oğlu Marsel (solda), babasının ayrılmasının ardından işine son verilince Fenerbahçe'ye geldi. Almanya kampına ilk günden beri iştirak eden Marsel Daum'un teknik direktörlük stajını Fenerbahçe'de yaptığı öğrenildi.

MALZEMECİLER İMAM OLDU...
Fenerbahçeli oyuncular dün cuma namazı için çalışmaların yoğunluğu nedeniyle kamptan çıkamayınca namaz kampta eda edildi. Malzemeciler Sefa ve Dursun'un imamlık yaptığı futbolcular otelde cumayı kılıp idmanlara devam ettiler.

Lugano Lazio'ya doğru
İtalyan Corriere dello Sport Gazetesi, Fenerbahçe'de sözleşmesinin bitmesinin ardından serbest kalan Lugano'nun Lazio'ya yakın olduğunu yazdı. 29 yaşındaki Uruguay Milli Takım Kaptanı'nın, Lazio'yla görüşmelerinin sürdüğünü ve yıllık 2.5 milyon Euro istediğini belirten gazete, aynı oyuncuyla geçtiğimiz ay, Roma ve Juventus'un da ilgilendiğini hatırlattı. Gazete, Lazio'nun ilk hedefinin Lugano olduğunu belirtse de, başkent ekibinin Uruguaylı'nın yanı sıra başka stoperlerle de ilgilendiğini belirtti. Lugano'nun yanı sıra Arjantinli Forlin ve Coloccini de Lazio'nun listesinde bulunuyor.
BİZE ULAŞIN