Dev transfer gerçek oluyor

İspanya Birinci Futbol Ligi'nin (La Liga) son şampiyonu Barcelona Başkanı Juan Laporta, Ibrahimovic'in transferinde İtalya'nın Inter takımıyla prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

İspanya'nın son şampiyonu Barcelona ile İtalya'nın son şampiyonu Inter arasında son günlerde süren Zlatan Ibrahimovic ile Samuel Eto'o pazarlığında tarafların prensip anlaşmasına vardığı bildirildi.

Barcelona Başkanı Juan Laporta, İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic karşılığında, Kamerunlu golcü Samuel Eto'o artı 40 milyon avro ve Belaruslu orta saha oyuncusu Aleksandr Hleb'in kiralık olarak Inter'e verilmesi konusunda İtalyan ekibiyle imza aşamasına geldiklerini duyurdu.

İspanyol ekip, Inter ile görüşmelerin halen devam ettiğini ve transferin gerçekleşebilmesi için Samuel Eto'o ile Aleksandr Hleb'in de Milano ekibine gitmeyi kabul etmesi gerektiğine dikkati çekti.

Öte yandan, İsveçli yıldız futbolcu Ibrahimovic'in de sosyal paylaşım sitesi olarak bilinen ''Twitter''daki hesabına ''Şimdi İspanyolca öğrenme zamanı'' diye yazarak, transferini doğruladığı belirtildi.
BİZE ULAŞIN