DAUM, Güiza'ya sarıldı!

Alman hoca, bugün kampa gelecek İspanyol forvet için "Güiza Fenerbahçe'nin en önemli golcüsü olacak" derken, Carlos'un Nürnberg maçına kaptan çıkmasına "Sıra diğerlerinde" diyerek yaklaştı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, 3-3 biten Nürnberg maçı sonrası önemli açıklamalar yaptı. "Yoğun tempo ile çalışıyoruz. İyi bir hazırlık sınavı oldu. Böyle maçlarda bazı şeyleri denemek istiyoruz ve buna devam edeceğiz. Tam hazır olmak için daha çok zaman var" dedi. Bugün kampa katılacağı öğrenilen Daniel Güiza'ya değinen Alman hoca, "Güiza yeni sezonda Fenerbahçe'nin en önemli golcüsü olacak" yorumunu yaparak İspanyol futbolcusuna güvenini gösterdi. Daum, Alex'in ilk 11'de yer almasına rağmen Roberto Carlos'un sahaya kaptan çıkması hakkında ise, "Sıra diğerlerinde" diyerek Emre Belözoğlu'na kaptanlık konusunda mesaj gönderdi.

BUGÜN DE HAZIRLIK MAÇI
Bu arada Fenerbahçe'nin kuruluş yılını (1907) anımsatan ve 19 Temmuz'da (19.07), "Dünya Fenerbahçeliler Günü" adıyla gerçekleştirilen kutlamalara futbol takımı da katılacak. Kanarya, bugün 12:00'de SV Aindling ile hazırlık maçı yapacak. Daum, dün oynatmadığı gençlere şans verecek.


BİZE ULAŞIN