F.Bahçe SV Aindling'i yendi

eni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Fenerbahçe, Almanya kampındaki 3. hazırlık maçında, SV Aindling'i, Kazım ve Furkan'ın golleriyle 2 - 1 yendi.

Aindling sahasında oynanan maça Fenerbahçe; Fehmi Mert Günok, Sertaç Eren, Önder Turacı, Bekir İrtegün, Gökçek Vederson, Selçuk Şahin, Deniz Barış, Abdülkadir Kayalı, Uğur Boral, Kazım Kazım ve Furkan Aydın on biriyle çıktı.

Maçın ilerleyen dakikalarında Fenerbahçe'de sırasıyla Fehmi Mert Günok, Sertaç Eren, Abdülkadir Kayalı, Furkan Aydın, Uğur Boral, Selçuk Şahin ve Bekir İrtegün; yerlerini Ertuğrul Taşkıran, Onur Karakabak, Görkem Kulbay, Yasin Gurbet, İsmail Arslan, Hasan Erbey ve Doğukan Genç'e bıraktı.

39. dakikada Kazım'ın ayağından bulduğu golle ilk yarıyı 1-0 önde kapayan Fenerbahçe, 56. dakikada Furkan'ın golüyle farkı 2'ye çıkardı. Aindling'in 59. dakikada bulduğu golle durum 2-1 oldu ve maç da bu skorla sona erdi.

SV Aindling maçının kadrosunda yer almayan oyuncular ise, otelde Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde dinlenme ve tedaviye yönelik bir çalışma yaptı.
BİZE ULAŞIN