Tekke çok istedi

Trabzonspor'da Sadri Şener'in "Boş sözleşmeye imza atmalı" dediği Fatih Tekke, iki yıl için 2.5 milyon Euro istedi. Başkan, "Bu parayı veremeyiz" diyerek kapıyı kapattı

Trabzonspor, transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke'yi almaktan vazgeçti. "Tekke boş sözleşmeye imza atmalı. Trabzon'da kaptanlık yapmış biri. Ben menajeri ile görüşmeyi istemem" diyen başkan Sadri Şener'e Tekke, iki yıl için 2.5 milyon Euro'luk fatura çıkardı. Tekke, "Ben profesyonelim. Bu parayı da hak ediyorum" dedi. Bunun üzerine Şener, bordo- mavili yöneticilerin de fikrini alarak Fatih Tekke dosyasına noktayı koydu.

ŞENER SON SÖZÜ SÖYLEDİ
Başkan, "Yapılacak farklı bir anlaşmanın, Fatih Tekke'nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğraması sonucunu doğuracağından söz konusu transferden vazgeçtik. Fatih altyapımızdan yetişen, kulübümüze emeği geçen, uluslararası platformda ülkemizi başarıyla temsil eden bir değerimizdir. Tekke'ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz" dedi. Öte yandan Hollanda kampına giden Sadri Şener, gurbetçilere imza vermekten adeta yoruldu.


BİZE ULAŞIN