Dağılın gençler!

Rijkaard, G.Saray'da yavrukurt kampını dağıttı! Kampın yıldızı Emre Çolak'ın yanısıra 3 genci PAF takımı yollayan Hollandalı, Mehmet Güven-Özgürcan-Erhan Şentürk ve Fırat için de kiralama emri verdi. Serdar Eylik A Takım'da

Galatasaray'da teknik direktör Rijkaard'ın Hollanda kampının yıldızı Emre Çolak'ın da aralarında bulunduğu sekiz genç futbolcuyu A Takım'dan yollaması Florya'da bomba etkisi yarattı. Hazırlık maçlarında Hollandalı teknik adamın gözüne giren Serdar Eylik, A Takım kadrosunda kalmayı başarırken, kampın en çok konuşulan ismi Emre Çolak ve bekleneni veremeyen Emrah Yollu, Cem Sultan ve Caner Can PAF Takımı'ın yolunu tuttu. Hollanda ve Almanya'da 35 kişilik kadroyla çalışan ve bu sayıyı 25'e indirmeyi planlayan Frank Rijkaard ve yardımcısı Neeskens, yıllardır bekleneni veremeyen Mehmet Güven, Özgürcan, Tobol maçında forvette güçsüz görünen Erhan Şentürk ve kaleci Fırat'ın da başka takımlara kiralanması yönünde talimat verdi.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

"PAF'TAKİLER ELİMİN ALTINDA"
Almanya'da yaptığı açıklamalarda "Gençleri tanıdım. Florya'da A takımda olmasalar bile elimin altında olacaklar, gerektiğinde kullanacağım" diyen Rijkaard'ın özellikle Emre Çolak'ın maç tecrübesinin artması için PAF'a yolladığı öğrenildi.

VOLKAN YAMAN DA EŞİKTE!
31 kişinin yer aldığı A Takım kadrosundan Lincoln, Mehmet Güven ve Erhan Şentürk ile yolları ayıran Rijkaard'ın yapılacak iki transfere de yer açmak amacıyla 3 isimle daha yollarını ayırması bekleniyor. Bu isimlerin Volkan Yaman, Linderoth ve genç stoperler Semih-Murat ikilisinden biri olacağı gelen haberler arasında.

BİZE ULAŞIN