Ferrari zaman istedi

Beşiktaş'a transferi 14.5 milyon Euro maliyeti nedeniyle olay yaratan İtalyan savunmacı, Catania maçı sonrası siyah-beyazlılara seslendi: "Hazır değilim. Zamana ihtiyacım var"

Beşiktaş'a transferi gerek maliyeti gerekse de özel hayatı nedeniyle büyük ses getiren Matteo Ferrari, ilk kez görücüye çıktığı Catania sınavında beklentileri karşılayamadı. 1-1 biten hazırlık maçında yenilen golde yaptığı hatalarla dikkat çeken İtalyan stoper, dün siyahbeyazlı taraftarlara seslendi. Henüz hazır olmadığının altını çizen Ferrari, "Serie A (İtalya 1. Ligi) daha geç başladığı için tatilimi ona göre ayarlamıştım. Şu an gerçek performansımın çok gerisindeyim. Beşiktaş'a ve yeni takım arkadaşlarıma alışmaya çalışıyorum. Catania önünde %50 ile oynadım" itirafını yaptı.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

ATMOSFERDEN BÜYÜLENDİ
İnönü Stadı'nın atmosferinden büyülendiğini belirten 30 yaşındaki savunmacı, "Seyircinin ateşli olduğunu biliyordum. Pazar akşamı güzel bir tecrübe oldu. İspanya'da yapacağımız kampta eksiklerimi kapatacağım. %100 hazır olmam için 1 aya ihtiyacım var" dedi. 14 milyon Euro maliyeti yüzünden daha oynamadan tartışılmaya başlanan Ferrari, ayrıldığı sevgilisi Aida hakkında ise yorum yapmaktan kaçındı.
BİZE ULAŞIN